Hopp til navigasjonHopp til innholdet

Kontakt oss

Ønsker du å høre mer om hva vi kan tilby eller har spørsmål om våre tjenester? Vi tar gjerne et uforpliktende møte med deg for å se hva vi kan gjøre for din bedrift.

Gruppe

@
 

Jeg godtar at Økonomibyrået AS lagrer navn, e-post og kommunikasjon i forbindelse med denne henvendelsen. Informasjonen vil kun bli benyttet for å ivareta deg og din henvendelse på best mulig måte. Opplysningene blir lagret frem til vi blir bedt om å slette de. Ønsker du innsyn i disse opplysningene kan du kontakte oss på post@okoby.no.


Økonomibyrået AS

Brunholmgt. 2, 6004 Ålesund
Tlf: 70 10 23 50
Mail: post@okoby.no
Lars O. Foss
Daglig leder/Autorisert regnskapsfører
 
E: lars@okoby.no
D: +47 90 52 56 60
Bente M.A. Mortensen
Faglig leder/Autorisert regnskapsfører
 
E: bente@okoby.no
D: +47 97 19 90 34
Nina S. Berg
Autorisert regnskapsfører
 
E: nina@okoby.no
D: +47 98 61 66 66
Randi Rødland
Regnskapsfører
 
E: randi@okoby.no
D: +47 98 45 43 87
Helga Smoor
Regnskapsfører
 
E: helga@okoby.no
D: +47 93 87 45 44
Synnøve Fredriksen
Regnskapsfører
 
E: synnove@okoby.no
D: +47 95 05 27 24
Tove Tysse
Regnskapsfører
 
E: tove@okoby.no
D: +47 97 95 48 10